
Корпус мембрани YT-25W Aquafilter
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquafilter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота корпусу, мм | 293 |
| Довжина картриджу | 10" |
| Діаметр картриджу | 1.75" |
| Діаметр корпусу, мм | 115 |
| Колір колби | Білий |
| Колір кришки | Білий |
| Підключення | 1/8" |
| Робоча температура | від 2 °C до 45 °C °C |
| Робочий тиск | 6 бар |
- Ціна: 297 ₴

