

Шланг для води AQUASTRONG SILICONE ГШ 80 см (AS12080-S)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг для водопостачання AQUASTRONG SILICONE ГШ 80 см (AS12080-S) вироблений компанією AQUASTRONG, відомим виробником надійних систем водопостачання. Цей шланг є частиною серії SILICONE, яка відрізняється високою якістю та довговічністю. Завдяки своїм технічним характеристикам, він ідеально підходить для використання у побуті та в комерційних приміщеннях.
Шланг має довжину 80 см і діаметр 13 мм, що робить його універсальним і зручним у використанні. Він оснащений гнучкою підводкою та гайкою-штуцером для легкого підключення до водопровідної системи. Матеріали облетення та кріплення забезпечують надійність і стійкість до впливу води та хімічних речовин, зберігаючи високу якість продукту протягом тривалого періоду експлуатації.
Нетоксичний каучук EPDM та нержавіюча сталь SUS 304 забезпечують безпечність використання і надійність з'єднання. Шланг AQUASTRONG SILICONE ГШ 80 см може працювати при максимальній температурі до 95°C та тиску до 20 Bar, що робить його ідеальним вибором для різноманітних задач з водопостачання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquastrong |
| Користувальницькі характеристики | |
| Втулка | Латунь CW617N |
| Гільза обтискна | Нержавіюча сталь SUS 304 |
| Довжина, мм | 800 |
| Діаметр шлангу, мм | 13 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна t, °C | 95 |
| Максимальний тиск, бар | 20 |
| Матеріал | Силікон/Нейлон + AL |
| Матеріал кріплення | Нікельована нержавіюча сталь SUS 304 |
| Призначення | Для води |
| Прокладка | Конусна силіконова, товщина 5 мм |
| Розмір | 1/2" x 1/2" |
| Серія | SILICONE |
| Термін експлуатації, років | 15 |
| Тип з'єднання | Гайка-Штуцер |
| Тип товару | Гнучка підводка |
| Колір | Срібло |
| Шланг | Нетоксичний каучук EPDM |
- Ціна: 111,12 ₴

