




Лучший твердотопливный котел Максітерм Стандарт 10-26 кВт / MaxiTerm Standart Сталь 5 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Лучший твердотопливный котел Максітерм Стандарт 10-26 кВт / MaxiTerm Standart Сталь 5 мм»
Даний твердопаливний котел тривалого горіння потужністю від 10 до 26 кВт призначений для обігріву та гарячого водопостачання приватних будинків і будівель з автономним опалювальним контуром (природна і примусова циркуляція теплоносія). Забезпечує нагрівання повітря в приміщеннях площею 50-260 м.кв.
Новинка 2025 року від заводу Максітерм Стандарт- ефективний, інноваційний, з більш точним регулюванням температури! Паливо: дрова, торф, вугілля, брикети.
Серія Standart включає в себе котли на електронному управлінні з ручним завантаженням потужністю від 10 до 26 кВт. Конструкція виконана на базі вже відомої і дуже затребуваної моделі Мастер з тією відмінністю, що товщина стінки тут 5 мм (в Максітерм Мастер стінка становить 6 мм), водонаповнені колосники, збільшений шар теплоізоляції зовні під металевим кожухом, оновлена система автоматичного наддуву. ККД приладу - 80%. Дані обігрівачі компактні, ергономічні і зручні у використанні.
КОТЛИ ОПАЛЕННЯ "MAXITERM STANDART" – ЦЕ ІНОВАЦІЙНЕ, ЯКІСНЕ ТА ЕКОНОМНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ОБІГРІВУ ПРИМІЩЕНЬ ДРОВАМИ ТА ВУГІЛЛЯМ!
(сумісне україно-польське виробництво "Максітерм", м.Харків)
Енергонезалежний режим
Інтенсивність горіння регулює повітряна заслінка на дверцятах зольника. Для більш точного регулювання температури і ще більш ефективної роботи котла потрібно встановити механічний регулятор тяги.
Автоматичний режим
Підключення електронного керуючого блоку і нагнітальної турбіни для наддуву повітря (входять в комплектацію) забезпечить стабільну продуктивність і підвищить ефективність роботи. При підключенні електронної автоматики Ви зможете економити паливо до 25%. За рахунок автоматичної плавної модуляції потужності роботи (тобто коли немає ривків, надмірно інтенсивного або слабкого горіння, завихрень у димарі завдяки регулятору з турбіною) співвідношення витрата палива / тепловіддача буде найбільш оптимальним. Для порівняння: зазвичай на один сезон для невеликого приватного будинку потрібно 10-13 кубометрів дров, а при включеному котловому блоці споживається лише 7-8 м.куб.

Переваги опалювальних котлів Maxiterm Standart
"АВТОМАТ" - роботою керує вбудований мікропроцесорний контролер (вир-во Польща)
Незалежний - при необхідності функціонує без електрики (бажано встановити механічний регулятор тяги)
Вбудована система автоматичного наддуву з нагнітальним вентилятором
Містка топка - тривалість згоряння 1 закладки дров до 24 годин!
Універсальний - можна використовувати тирсу, деревні відходи, брикети, дрова, вугілля та ін.)
Конвективний теплообмінник з 2-ма полицями
Топка і теплообмінна частина виконані з котлової жароміцної сталі завтовшки 5 мм
Вмонтований електронний термометр
Форсунки для подачі вторинного повітря
Двоходовий принцип димовідведення
Заводський зовнішній металевий кожух зі збільшеним шаром теплоізоляції
Офіційна гарантія Виробника

Конструктивні особливості Максітерм Стандарт
Конструкція даного обігрівального приладу надійна і герметична, з мінімальним ризиком прогорання металу або протікання
Принцип дії - "верхнє" горіння: котел підпалюють через завантажувальні дверцята, при цьому горить верхній шар палива, в нижніх шарах (якщо топка завантажена повністю) немає інтенсивного горіння
Теплообмінник двоходовий, виконаний з декількох секцій, це забезпечує відмінне зіткнення змійовика з теплоносієм - ефективно передає тепло.
Фронтальні дверцята для завантаження палива забезпечують підвищений комфорт при експлуатації
Топка великого розміру дозволяє помістити в котел багато палива. Теплообмінник складається з водяної перегородки і «сорочки». Вся топкова частина виконана з котельної жаростійкої легованої сталі товщиною 5 мм; водяна «сорочка» розташована по всьому корпусу, підтримуючи високу ефективність і продуктивність роботи опалювального агрегата
Шиберна заслінка в димохідному патрубку усуває різкі перепади тяги, сприяючи плавному функціонуванню
Двоходова система димовідведення (згорає піролізний газ з виділенням додаткового тепла). Допалювання палива здійснюється через 2 форсунки: перша внизу під колосниками, друга в бункері для дров
Потовщена теплоізоляція (під металевим кожухом) не перегріває котельню. Зовні котел має дуже естетичний вигляд
Не вимагає частого обслуговування: закладка палива виконується 1-2 рази на добу
Для роботи в безперервному режимі, дрова періодично підкладають, без відключення опалювального приладу
Передбачені місця для установки приладів безпеки (в наборі на єдиній рамі розміщені захисний клапан, манометр, автоматичний відвідник повітря)
В конструкції передбачені місця для установки приладів безпеки - запобіжний клапан, автоматичний відводчик повітря
Очищення котла виконують 1-2 рази на місяць. При використанні спеціального порошку, що перетворює тверді сажові відкладення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxiTerm |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 10 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 5 мм |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Вага | 172 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Максимальна температура димових газів | 180 |
| Кількість теплообмінників | 3 |
| Мінімальна температура димових газів | 100 |
| Регулювання потужності, до | 100 |
| Регулювання потужності, від | 5 |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Жовтий |
| Автоматична подача палива | False |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 47 л |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Тип топки | Відкрита |
| Кількість секцій | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 516 мм |
| Висота | 1165 мм |
| Глибина | 931 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Антрацит, Тріска, Тирса, Брикети |
| Об'єм камери згоряння | 113 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Форма димаря | Кругла |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Опалення | |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 55 |
| Максимальна температура в режимі опалення | 95 |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | True |
| Захист від замерзання | False |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | True |
| Охолоджуючий контур | True |
| Підключення бойлера непрямого | True |
- Ціна: від 29 600 ₴









