Корзина
234 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Распродажа моделей 2017 года! Экономия до 3000 грн.!ХОЧУ СКИДКУ
Твердотопливные котлы для отопления домов и помещений площадью от 50 до 5000 м2
+380673064859
+380731536941
+380665271571
Корзина

Твердотопливные котлы Kronas (Кронас)

 

Твердопаливні Котли Kronas

Це спільний проект Україно-Польського виробника. Всі моделі агрегатів, що працюють на твердому паливі, відрізняються високою ефективністю, економічністю, надійністю і екологічністю. Необхідні вимоги передбачаються і обладнання відповідно проектується досвідченими фахівцями ще до початку виробництва.

До складу інженерно-конструкторського відділу входять висококваліфіковані професіонали, які працюють у галузі теплоенергетики не один рік. Точність і бездоганність випуску кожної деталі забезпечується застосуванням спеціального інженерно-конструкторського програмного забезпечення.

По готовності конструкторської документації всі необхідні папери, які містять складальну інформацію, що надходять у виробничий цех. Процес складання жорстко контролює інженер-технолог, що дозволяє досягти вищої якості взаємодії всіх вузлів.

Виробництво опалювальних котлів Kronas відбувається із застосуванням стійкого до різних впливів металу, що поставляється кращими вітчизняними виробниками. Компоненти, що відповідають за електроніку (мікропроцесори блоків управління, нагнітальні вентилятори, системи автоматичної подачі палива), виключно європейського походження.

Будь-який елемент конструкції твердопаливного котла виготовляється на власних виробничих площах з встановленою необхідної металообробної оснащенням. Для розкрою металу передбачений автоматизований комплекс з плазмовим типом різання – це є гарантією точності, а, значить, максимально подовжує термін служби агрегату.

Роботи, що потребують зварювання, здійснюються висококласними фахівцями із застосуванням імпортних сучасних зварювальних апаратів. Останній етап – гідравлічні випробування, які проходять з навантаженням вдвічі вище номінальної робочого навантаження.

Чітко налагоджене виробництво дає свої результати – завдяки високим показникам ККД і довговічності твердопаливні котли Kronas користується великим попитом серед підприємств, державних установ, організацій різних форм власності, власників приватних будинків, котеджів.

 

1 2