Корзина
312 отзывов
Распродажа моделей 2017 года! Экономия до 3000 грн.!ХОЧУ СКИДКУ
Твердотопливные котлы для отопления домов и помещений площадью от 50 до 5000 м2
+380675307344
+380636859374
+380504163812
Корзина
Подарок
Бойлер косвенного нагрева KLIMA HITZE ECO COMBI от 60л, фото 2
Бойлер косвенного нагрева KLIMA HITZE ECO COMBI от 60л, фото 2

Бойлер косвенного нагрева KLIMA HITZE ECO COMBI от 60л

Подарок к товару
Закажи и получи подарокВы экономите 1500 грн., 500 грн., 1 грн.

Получите эти позиции бесплатно при покупке «Бойлер косвенного нагрева KLIMA HITZE ECO COMBI от 60л»

Описание
Характеристики
Информация для заказа

 

       Комбінований бойлер непрямого нагріву води KLIMA HITZE ECO COMBI

 

Заказать онлайн консультацию по рассрочке на 4 месяца

 

Бойлер непрямого нагріву – це накопичувальний водонагрівач, який для виробництва гарячої води не використовує ніякі джерела енергії (газ, електрика тощо). На сьогодні, у зв’язку збільшенням тарифів на газ, набирають великої популярності серед населення України, так як є більш економічними водонагрівачами, мало споживаючи енергоресурсів. Для того, щоб зробити правильний вибір для забезпечення Вашої домівки гарячою водою, комфортно себе почувати і в літку і взимку, потрібно перш за все знати конструкцію накопичувального водогрійного приладу непрямого нагріву, принцип його роботи. Якщо Ви бажаєте забезпечити свою сім’ю безперебійним гарячим водопостачанням сьогодні, завтра і так кожного дня, отримати насолоду і бути незалежними від зовнішніх факторів, то в першу чергу вибирайте і встановлюйте в своєї оселі водонагрівач з непрямим нагрівом води. Комбінований бойлер з непрямим нагрівом води  KLIMA HITZE ECO COMBI має скло-керамічне титанове покриття резервуара для води (BASF). Даний водонагрівач має один мокрий тен. Виробництва Італія. Гарантія на бак від виробника 7 років. Управління режимами роботи здійснюється за допомогою виносного терморегулятора з вбудованим термозахистом. Дуже потрібний прилад у побуті та повсякденному житті.

Подключаем сами бойлер Клима Хитс

 

Як працює бойлер нагріву води KLIMA HITZE

 

Питання забезпечення гарячою водою домогосподарств завжди було актуальним, але з подорожчанням енергоносіїв, підхід до побудови системи підігріву води повинен бути максимально зваженим. Існує кілька рішень для приватного домоволодіння заснованих на енергії альтернативних джерел енергії (сонячної енергії, твердого палива та ін). Перший варіант, це теплоакумулятор з вбудованим баком ГВП (гарячого водопостачання) або теплообмінником, що дозволяє нагрівати воду проточним способом. Таке рішення дозволяє отримувати невеликий обсяг води, достатній для того, щоб помити руки або прийняти душ. Але з-за малого обсягу доступної гарячої води в обмежений період часу, цей варіант не повною мірою задовольнить потреби сім'ї, що складається з трьох і більше осіб.

Другий варіант, це комбінований бойлер непрямого нагріву, підключений до зовнішніх джерел тепла. Що з себе представляє цей пристрій?

Бойлер непрямого нагріву – це термоізольований накопичувальний бак, з вбудованим одним або двома теплообмінниками з нержавіючої сталі, оснащений магнієвим анодом, датчиками вимірювання температури і тиску. Внутрішня поверхня стінок бака покривається спеціальної харчової емаллю. Теплоізоляція ємності виконана із застосуванням пінополіуретану товщиною 100 мм В такій конфігурації, тепловтрати бойлера будуть мінімальні. Вода всередині бака залишиться гарячою тривалий час, навіть після відключення основного джерела тепла. Висока ефективність утеплення знижує подальші витрати на підігрів.

 

Які переваги Ви отримаєте при установці бойлера непрямого нагріву?

Щоденне зниження витрат на підігрів води;

Є принципова можливість використовувати більше одного джерела тепла;

Зниження навантаження на проводку будинку і зниження споживання електроенергії;

Забезпечення домогосподарства постійним об'ємом гарячої води;

Просте підключення до системи;

Швидкий нагрів води навіть при низькій вхідній температурі;

Можливість нагріву великого об'єму води.

Принципово важливим елементом бака є теплообмінник. Він виконує функцію нагрівального елемента в баку непрямого нагріву. Як правило, трубчастий теплообмінник розташовується в нижній частині ємності. Це пов'язано з тим, що гаряча вода піднімається вгору ємності, а холодна опускається в нижні шари. Бойлер непрямого нагріву може комплектуватися теплообмінниками з вуглецевої або нержавіючої сталі. Теплообмінник, виконаний з нержавіючої сталі, значно довговічніші в експлуатації і володіє кращими харчовими характеристиками. Його антикорозійні властивості, стійкість до хімічних реакцій і впливу агресивного середовища не викликають сумнівів. Харчові якості теплообмінників з нержавіючої сталі значно краще, ніж з чорного металу, з-за відсутності в структурі металу пір і тріщин, в яких можуть накопичуватися бактерії і бруд. Бойлер може комплектуватися кількома трубчастими теплообмінниками. В такому випадку, можливе підключення декількох джерел тепла: твердопаливний або газовий котел, сонячний колектор, тепловий насос та інші теплогенератори. Правильно підібрана комбінація джерел тепла дасть можливість максимально ефективно і швидко нагрівати воду. Потужність теплообмінника підбирається в залежності від об'єму бойлера і бажаного часу нагріву води в ємності до 55-60 градусів Цельсія. Чим могутніше теплообмінник, тим менше потрібно часу для нагріву води. Якщо співвідношення ємності бойлера і потужності вбудованих теплообмінників підібрані правильно, наявність гарячої води протягом доби буде вам забезпечено.

Вбудований магнієвий анод (мінімальний термін служби анода 2 роки).

 

Бойлер косвенного нагрева Klima hitze ECO Combi

 

Бойлер косвенного нагрева с сухими тенами Klima hitze ECO Combi Dry

 

Пропонуємо купить у нас сьогодні по низьким цінам наступні товари: Бойлер непрямого нагріву, бойлер. Бойлеры. Бойлер косвенного нагрева. комбинированные бойлеры. Бойлер комбинированный. автоматика для твердопаливного котла фірм виробників: Tech ST 22, ATOS, Kom-Ster АТОС, Tech ST 28, Tech ST 24, Tech ST 81, Tech ST 81 zpid c датчиком димоходу, Euroster, KG Elektronik, KG Electronic CS-19, Novosolar, - купити автоматику для опалювальних котлів тривалого горіння в Киеві можливо у будь-який час. Є великий асортимент на другі комплектуючі для твердопаливних котлів: регулятор тяги Regulus RT3, Regulus RT4, ремкоплект ручка для регулятора тяги Requlus, Auraton 2030 RTH, Auraton 2025 RTH бездротовий программатор, Auraton 2030, Computerm Q7 RF, Q3 RF, Cewal Rq-01, програматор термостат Salus 091FLRF, Salus 091FL, Вентилятор М+М WPA 117, Вентилятор М+М WPA 120, Вентилятор турбіна для котла WPA X2, WPA 140, WPA 145, KG Elektronik DP-120, RV14, димосос R2E - 150 AN91, витяжний вентилятор для димоходу R2E - 180 CG 82-05, RR 152 3030LH, Комплект автоматики для твердопаливного котла, термостатичні клапани, Regulus TSV3, Regulus TSV5, Regulus TSV6, Regulus TSV8, термостатичні вентилі ESBE VTA, ESBE VTC 511, ESBE VTC 512, AFRISO ATM, AFRISO ATV, HERZ teplomix, термічний клапан HERZ atatürk, HERZ 7762, HERZ термостатична головка 40-70, термостат, термостатичні патрони ESBE VCT951, ESBE VCT 931, Laddomat, теплообміник для твердопаливного котла котла SWEP ET-8, PH-метр, засіб для чистики котла, засіб для чищення димоходу Sp nitrolen SPALSADZ видалення сажі, термошнур керамічний для котла, мотузка на двері котла керамічна, термометр WATTS 63\50, Інструмент для чищення котла, ручка для котла, змішувальні клапани VEXVE, клапан перегріву JBV1, DBV1 Danfoss BVTS1, приводно-ручні клапана ESBE VRG131, AFRISO ARV, комплект регулювальний AFRISO, диференціальний манометр HT 1890, електропривод HERZ, Herz 2682 редуктор тиску води, Honeywell регулятор тиску води, утеплювач базальтовий Термолайф Termolife, тепла підлога Giacomini, Aqua World колектора для теплої підлоги, фільтр для води Honeywell, змішувальний вузол VeXve GRUND TERMOVAR, циркуляційні Насоси Wilo Elektomet, насос Optima, Ладдомат, У нашому магазині зі знижкою можна купити недорого універсальні котли тривалого горіння, котел  Енергія ТТ, котел Енергія, котел Energy SF, котел Энергия тт, котел Энергыя комфорт. піролізний котел Екот, котел верхнього горіння Буран, котел Донтерм, опалювальний котел Лагуна, універсальний котел тривалого горіння wichlacz. Система подачі палива. Доставка по всій Україні: Миколаїв, Кіровоград, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Житомир, Вінниця, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Запоріжжя, Херсон, Полтава та інші Новою поштою 2-3 дні, Інтайм 1-2 дні. Клієнти до нас мають довіру. Якщо у Вас є які-небудь побажання, пропозиції, зауваження, що стосуються роботи нашого Інтернет-магазину - пишіть нам, і ми вам відповімо kapkotel@gmail.com.

 

Основные
Производитель  Thermowatt
Страна производительИталия
Тип водонагревателя  Накопительный
Способ нагреваКосвенный 
Мощность номинальная  2 кВт
Объём ёмкости для воды  60 л
Способ установкиНастенный
РасположениеВертикальное
Подводка  Боковая
Внутреннее покрытие бакаСтеклокерамика
Форма водонагревателяПлоский
Вес25 кг
Гарантийный срок  24 мес
Напряжение сети  220~240 В
Частота  50 Гц
Материал теплообменника  Сталь
Вид водонагревателяБойлер
Габаритные и присоединительные размеры
Высота615 мм
Ширина440 мм
Глубина440 мм
Дополнительные характеристики и комплектация
Магниевый анод  Да
Термометр  Да
Ускоренный нагрев  Да
Пользовательские характеристики
Гарантия на бак7 лет
Толщина стали1.8 Австрия
Рабочее давление, МРА0.6
  • Цена: от 5 106 грн.