Корзина
294 отзыва
Распродажа моделей 2017 года! Экономия до 3000 грн.!ХОЧУ СКИДКУ
Твердотопливные котлы для отопления домов и помещений площадью от 50 до 5000 м2
+380675307344
+380636859374
+380504163812
Корзина
-10%Монтаж Подарок
Универсальный твердотопливный котел нижнего горения Bizon FS 10 отапливаемая площадь от 30 до 100 кв.м. , фото 2
Универсальный твердотопливный котел нижнего горения Bizon FS 10 отапливаемая площадь от 30 до 100 кв.м. , фото 3
Универсальный твердотопливный котел нижнего горения Bizon FS 10 отапливаемая площадь от 30 до 100 кв.м. , фото 2
Универсальный твердотопливный котел нижнего горения Bizon FS 10 отапливаемая площадь от 30 до 100 кв.м. , фото 2
Универсальный твердотопливный котел нижнего горения Bizon FS 10 отапливаемая площадь от 30 до 100 кв.м. , фото 3
  • Универсальный твердотопливный котел нижнего горения Bizon FS 10 отапливаемая площадь от 30 до 100 кв.м. , фото 2

Универсальный твердотопливный котел нижнего горения Bizon FS 10 отапливаемая площадь от 30 до 100 кв.м.

Подарок к товару
Закажи и получи подарокВы экономите 1000 грн., 500 грн., 1000 грн.

Получите эти позиции бесплатно при покупке «Универсальный твердотопливный котел нижнего горения Bizon FS 10 отапливаемая площадь от 30 до 100 кв.м. »

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Універсальний твердопаливний котел нижнього горіння Bizon FS

Заказать онлайн консультацию по рассрочке на 4 месяца

Універсальний твердопаливний котел нижнього горіння "Bizon FS", який працює за принципом «народного котла» Холмова, та "Кірша". В даному котлові добре згорають любий вид палива, дрова з великою вологістю, брикети, вугіллля, та інші побутові відходи, тобто це котел утілізатор. Дровяне паливо (дрова, щепа, кора та інш.) може досягати вологості до 46 відсотків. Унікальність роботи такої моделі котла є те, що під час спалювання вологих дрів, чи другого палива із великою вологістю - Ви не побачите ні конденсату, а ні яких смол. Дані моделі котлів підключаються до опалювальних систем дуже класичним, простим та надійним способом - це:  подача та «обратка». В опалювальних системах, де стоять такі котли, встановлювати змішувальні клапани устанавлювати не має необхідності. На одній загрузці твердого палива, котел буде працювати від 7,5-12,5 годин, і це, якщо дрова мають велику вологість, більше 40%, а на вугіллі до трьох діб.

При згоранні дрів газ, який виділяється не вилітає в трубу (димохід), а теж  спалюється, чим суттєво підвищує ККП самого котла.

Енергозалежні універсальні котли нижнього горіння BIZON (Бизон) FS - для більш якісного спалювання палива даний котел додатково обладнується димососом або вентилятором, а також контролером для управління процесом горіння.

Але найбільший попит в основному на енергонезалежні моделі. У них контроль роботою котла здійснюється терморегулятором типу RT3. Він розташований на передній стінці. З допомогою ланцюжка терморегулятор з'єднують з маленькими піддувальними дверцятами через спеціальне вушко.

 

Опис конструкції котла 

Піддувальні дверцята призначені для подачі кисню в котел, щоб підтримувати в ньому процес горіння. Розташована вона на великий двері зольної камери, яка ніколи не буває повністю закритою, так як самою конструкцією передбачений спеціальний зазор для мінімального проходу повітря.

Ззаду у верху розташований патрубок, до якого приєднується круглий димохід. Саме завдяки цьому елементу створюється природна тяга. У підсумку - через піддувальні дверцята в котел починає надходити кисень. Повітря проходить в під колосникову камеру з двома чавунними колосниками, які можна зняти. За ними розташований додатковий зварний колосник, по-іншому його ще називають горбик, так як він знаходиться вище попередніх.

Під колосниками знаходиться ящик для збору золи. Відкривши дверцята, його можна легко витягти і очистити від відходів. Для зливу теплоносія внизу котла передбачений півдюймовий патрубок, такий же встановлений для групи безпеки або запобіжного клапану. Патрубки подачі і обратки більшого розміру, вихідний розташований зверху, а зворотний знизу.

Верхні дверцята котла подвійні, всередині знаходиться тепло ізолюючий матеріал, завдяки якому їх температура не перевищує 80°С. Краї обклеєні азбестовим шнуром (ущільнювач). Забарвлення проведена термостійкою фарбою. Задня кришка закривається чотирма гвинтами, які швидко знімаються, а решта спеціальними запорами. Нижні дверцята зольної камери лише на 40% закриті тепло ізолюючим матеріалом. При цьому її температура не буває більше 90°С, так як постійні потоки повітря охолоджують її.

  

Як працює котел 

 

Через дверцята подачі повітря у зольну камеру надходить кисень, завдяки чому у котлі згорає паливо. Під час горіння виділяються димові гази, які проходять далі через газову щілину. Котел сконструйовано таким чином, щоб кількість надходження повітря через дверцята піддуву, було недостатньою для повноцінного горіння. У результаті сам котел працює в режимі неводного хімічного спалювання палива.

 

Хімічний недопал означає те, що в процесі окислення вуглецю виходить не кінцевий продукт згоряння - вуглекислий газ, а вуглекислий газ разом з чадним газом. Проходить під через додатковий зварний колосник та надходить через отвори в ньому. Кількість цих отворів розраховано таким чином, щоб об'єм вторинного повітря був надлишковим. Дане місце в твердопаливному котлові високу температуру – 550-850°С. Завдяки цьому  чадний газ повністю згорає. Тобто, окислений повністю газ,з високою швидкістю надходить в радіаційну частину топки. Перемішуючись, він піднімається вище і розділяється в теплообміннику на 2 потоки. Після чого через вихідний патрубок витягується в димохід.

 

Схема котла

 принцип работы шахтного котла

                                                   Рекомендації і під час експлуатації

 

1.    Багато хто помилково вважає, що якщо збільшити площа або кількість теплообмінників всередині камери, то це підвищить ККД котла. Насправді найбільший обсяг тепла концентрується саме в радіаційній частині – близько 60-70%.

 

2.   Укладати дрова рекомендується вздовж колосників, а не впоперек, це забезпечить більш якісне і рівномірне горіння палива. Котел завантажують або повністю кожні 12-16 годин або періодично підкладають. Золу необхідно вичищати 1 раз в 2 дні. Теплообмінник очищається 1 раз на півмісяця.

 

3.    Котел Bizon Pro дуже швидко набирає температуру. При повному завантаженні він досягає високої температури всього за 22 хвилин. На 1 годину роботи потрібно до 2,9 кг брикетів. При повному завантаженні цим паливом він обігріває близько 13,5 годин, суха береза (35 кг) горить до 8,5 годин.

 

4.    У випадках коли потрібно, щоб котел зміг працювати в міжсезоння, при температурі подачі менше 50 грд., тобто на мінімальному тліючому режимі потрібно встановлювати змішувальний трьохходовий клапан.

 

Зверніть увагу!

- Якщо подивитися через віконце у верхній дверці, то можна побачити, як з отворів додаткового колосника виривається голубе полум'я, схоже на газове.

Теплообмінник і стінки біля нього забирають конвекційне тепло. Теплоносій, потрапляючи через вхідний патрубок, спочатку вдаряється об стіну, а потім розтікається всередині і проходить наскрізь котла між камерами і в теплообмінник та уже нагрітий теплообміник через верхній вихідний патрубок потрапляє у систему опалення.

- Щоб котел не розширився до критичних розмірів, і не розійшлися зварні шви, в його конструкції передбачені компенсатори розширення. Вони розташовані по всьому периметру опалювального приладу. Також є всередині корпусу між камерами у вигляді стрижнів і перегородок. Розділові стінки встановлені на відстані 24 см один від одного. В теплообміннику компенсатори розширення не передбачено, так як його розміри дозволяють утримувати свою форму.

 

- Дно котла (камери) – це не сама нижня частина. Дно котла обладнане спеціальною пластиною з тепло ізолюючим матеріалом всередині і двома довгими ніжками.

Це не тільки дозволяє збільшити ККД, але і забезпечує пожежну безпеку приміщення. У результаті прилад можна встановлювати навіть на дерев'яну підлогу.

 

 У комплектацію котла нижнього горіння Bizon Pro входить:

- Механічний регулятор

- Градусник

- Чавуні колосники

­­- Зольний ящик

- Паспорт

Як додаткова опція: є можливість відключити Автоматичний блок керування та турбіну подачі повітря

Гарантію на даний вироб завод дає  2 роки.

  Актуальні ціни на котли нижнього горіння Bizon Pro

з/п

Модель та потужність Квт.

Площа обігріву

кв.м

Види твердо того палива

Комплектація

Ціна, грн.

1.

Bizon FS 10

100

Вугілля, дрова, брикети, дров"яні відходи

 Регулус РТ3(РТ4), градусник, колосники

від 12800

2.

Bizon FS 12

120

Вугілля, дрова, брикети, дров"яні відходи

Регулус РТ3(РТ4), градусник, колосники

від 13500

3.

Bizon FS 15

150

Вугілля, дрова, брикети, дров"яні відходи

Регулус РТ3(РТ4), градусник, колосники

від 15500

4.

Bizon FS 20

200

Вугілля, дрова, брикети, дров"яні відходи

Регулус РТ3(РТ4), градусник, колосники

від 16500

5.

Bizon FS 25

250

Вугілля, дрова, брикети, дров"яні відходи

Регулус РТ3(РТ4), градусник, колосники

від 18500

6.

Bizon FS 40

400

Вугілля, дрова, брикети, дров"яні відходи

Регулус РТ3(РТ4), градусник, колосники

від 28900

7.

Bizon FS 55

550

Вугілля, дрова, брикети, дров"яні відходи

Регулус РТ3(РТ4), градусник, колосники

від 34500

8. Bizon FS 100           550 Вугілля, дрова, брикети, дров"яні відходи Регулус РТ3(РТ4), градусник, колосники       49500

Можливість підключення електроніки  10-40 кВт - WPA120;    50-100 кВт - WPA140

    

Уважаемый покупатель! Магазин фирмы Тепло без газа работает под девизом: Бери сегодня - оплачивай завтра. Не многие сейчас могут позволить себе дать рассрочку покупателям. Мы это делаем, любой каприз за Ваши деньги. Поэтому, Вы можете сегодня подобрать интересующую Вас модель твердотопливного котла под любое твердое топливо, а оплатить частями в течении 3 месяцев. Также, мы предлагаем на Ваш вкус и выбор комплект автоматики: блок автоматического управления турбиной и вентилятор для принудительной подачи воздуха от Европейского производителя, качественные комплектующие к діымоходам. Наши специалисты проконсультируют Вас и помогут сделать правильный выбор. Купить все это по приемлемой цене можно у нас в любое удобное для Вас время. Мы работаем 24 часа в сутки - и ночью и днем. Способ выбора оплаты за Вами. Работаем как по безналичному расчету так и за наличные. Вся наша продукция имеет сертификаты качества. Весь товар новый, имеет гарантию от завода-производителя.

                

Дорогие посетители! Мы приветствуем Вас на страницах нашего сайта. Очень рады,что Вы нашли время уделить компании Тепло без газа. На портале наша компания уже больше 2 лет. Компания специализируется на продаже отопительного оборудования. Предлагаем рассмотреть наши имеющиеся товары и купить: Котел шахтный. Котел Холмова. Котел твердотопливный длительного горения  Бизон. Котел шахтный Bizon. Твердотопливный котел Мarten Comfort Marten Comfort MC, автоматику для твердотопливных котлов разных моделей, а именно: Tech ST 22, ATOS, Kom-Ster АТОС, Tech ST 28, Tech ST 24, Tech ST 81, Tech ST 81 zpid c датчиком дымохода, Euroster, KG Elektronik, KG Electronic CS-19, Novosolar, - купить автоматику для твердотопливного котла длительного горения в Киеве можно в удобное для Вас время. В большом ассортименте другие комплектующие для котлов отопления: регулятор тяги Regulus RT3, Regulus RT4. программатор термостат Salus 091FLRF, Salus 091FL, Вeнтилятор М+М WPA 117, Вeнтилятор М+М WPA 120, Вентилятор турбина для котла WPA X2, WPA 140, WPA 145, KG Elektronik DP-120, RV14, дымосос R2E - 150 AN91, вытяжной вентилятор для дымохода R2E - 180 CG 82-05, RR 152 3030LH, Комплект автоматики для твердотопливного котла, термостатические клапана, Regulus TSV3, Regulus TSV5, Regulus TSV6, Regulus TSV8, термостатические вентиля ESBE VTA, ESBE VTC 511, ESBE VTC 512, AFRISO ATM, AFRISO ATV, HERZ teplomix. В магазине вы найдете приличные существенные скидки и не пожалеете, кода решите купить недорого универсальные котлы длительного горения: котел Энергия ТТ, котел энергия тт, котел Энергия коморт, котел Энергия, котел Energy SF, пиролизный котел Екот, котел верхнего горения Буран, котел Донтерм, отопительный котел Лагуна, универсальный котел длительного горения wichlacz, газовый котел Пантера, твердотопливный котел Альтеп. Хотим наповнить: доставка по всей Украине: Николаев, Кировоград, Тернополь, Ивано-Франковск, Луцк, Житомир, Винница, Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Львов, Запорожье, Херсон, Полтава, Мариуполь  и другие населенные пункты Новой почтой 2-3 дня, Ин-Тайм 1-2 дня. Клиенты нам доверяют. Если у Вас есть какие-либо пожелания, предложения, замечания, касающиеся работы нашего Интернет-магазина - пишите нам, и мы вам ответим kapkotel@gmail.com.

Основные
Производитель  Бизон
Страна производительУкраина
Мощность номинальная  10.0 (кВт)
ТеплоносительВода
Регулирование мощности, от30.0 (%)
Регулирование мощности, до100.0 (%)
Тип котлаДлительного горения
Вид топливаТвердое
Виды твердого топливаДрова, Брикеты, Опилки, Кора
Автоматическая подача топливаНет
Коэффициент полезного действия  85.0 (%)
Назначение котла  Одноконтурный
Способ установкиНапольный
Тип топкиОткрытая
Количество загрузок топлива в сутки2 (раз/сутки)
Объем воды в котле85.0 (л)
Материал теплообменника  Сталь
Способ отвода отработанных газов  Дымоход
Минимальная температура дымовых газов  120.0 (град.)
Максимальная температура дымовых газов  190.0 (град.)
Площадь обогрева100.0 (кв.м)
Цвет Серый
Вес200.0 (кг)
Гарантийный срок  24 (мес)
СостояниеНовое
Отопление
Максимальное рабочее давление системы отопления2.0 (бар)
Минимальная температура в режиме отопления58.0 (град.)
Максимальная температура в режиме отопления90.0 (град.)
Габаритные и присоединительные размеры
Высота1002.0 (мм)
Ширина550.0 (мм)
Глубина700.0 (мм)
Вход в систему отопления2"
Возврат из системы отопления2"
Вход контура ГВС2"
Выход контура ГВС2"
Форма дымоходаКруглая
Дополнительные характеристики
Подключение косвенного бойлера  Да
Циркуляционный насос  Да
Охлаждающий контур  Да
ДисплейДа
Камера двойного сгорания  Да
Сжигания топлива на колосниковой решетке  Да
Защита от замерзания  Да
Минимальная высота дымохода:5 м
  • Цена: от 12 800 грн.