Корзина
312 отзывов
Распродажа моделей 2017 года! Экономия до 3000 грн.!ХОЧУ СКИДКУ
Твердотопливные котлы для отопления домов и помещений площадью от 50 до 5000 м2
+380675307344
+380636859374
+380504163812
Корзина
Топ продаж Подарок
Твердотопливный котёл длительного горения  Marten Comfort  17 квт до 170 кв м, фото 2

Твердотопливный котёл длительного горения Marten Comfort 17 квт до 170 кв м

Подарок к товару
Закажи и получи подарокВы экономите 1000 грн., 500 грн., 3000 грн.

Получите эти позиции бесплатно при покупке «Твердотопливный котёл длительного горения Marten Comfort 17 квт до 170 кв м»

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Твердопаливний котел Marten Comfort MC 17 квт

Заказать онлайн консультацию по рассрочке на 4 месяца

Marten Comfort MCце твердопаливний котел українського виробництва, який вже зайняв лідируючі позиції серед споживачів. І в цьому немає нічого дивного. Прочитавши про його характеристики, а також про його високу якість і великі переваги, які дає цей котел його власнику і порівнявши з його ціною, ви відразу зрозумієте, що такий котел потрібно купувати. Лінійка твердопаливних котлів Marten Comfort MC включає котли потужністю від 17 до 98 кВт. Цього достатньо, щоб організувати опалювання будь-якого приватного будинку або виробничого приміщення.
Самі котли виготовляються з високоякісної сталі холодного прокату, яка здатна витримувати температурний навантаження не тільки дрова, але і вугілля. Товщина сталі у цих котлах дорівнює 5 мм. Стандарт стали - Ст09Г2С. З такої сталі виробляються і європейські твердопаливні котли. Виробництво котлів відбувається на сучасному заводі, який оснащений лініями лазерного різання, верстатів для гнуття металу і автоматичних роботів для зварювання. Кількість ручної роботи, яка несе в собі небезпеку шлюбу готової продукції, мінімально. Висока якість готових твердопаливних котлів підтверджується гарантійним строком - 3 роки. Термін експлуатації даних котлів дорівнює мінімум 15 років.
Розглянемо самі характеристики. Котел володіє збільшеною камерою завантаження палива. Така камера дозволяє робити одну завантаження дров 1 раз в 10 годин, а вугілля потрібно завантажувати не частіше, ніж 1 раз на добу. Котел оснащений польської автоматикою та вентилятором, який повністю керують роботою котла, роботою циркуляційного насоса на лінії опалення, а також насосом ГВП. Також можна підключати датчики кімнатної температури. Котел має сталеві водяні колосники, таке рішення дозволило збільшити ККД котла і продовжити термін експлуатації цієї частини котла. Ця колосникова решітка володіє механізмом напівавтоматичного очищення, за допомогою якого, можна покращити процес горіння без відкриття дверцят котла і переривання процесу роботи. Подача повітря в котел здійснена таким чином, щоб паливо горіло рівномірно, і повністю спалено всі горючі частинки, які в інших котлах виходять в трубу. Ця система також впливає на тривалість горіння котла. Твердопаливний котел Marten Comfort MC має вилочний теплообмінник, який збільшує ККД котла до 85%. Кожен котел проходить гідравлічні випробування, тим самим запобігаючи потрапляння неякісної продукції в руки покупця. Котел виготовлений з допомогою європейського обладнання і європейських комплектуючих, але той факт, що він зроблений в Україні, робить його дуже вигідним в ціновій політиці, а значить більш доступним для вас.

На останок. теплообмінник котла має 4 ходи димових газів, що збільшує ККД котла до 88%. Для чищення газоходу котел обладнаний додатковою дверцятами для обслуговування котла. В камері згоряння для подачі повітря є кілька отворів розташовані по вертикалі, що забезпечує пошарове згоряння палива. Охолоджувані колосники збільшують ККД і збільшують термін служби твердопаливного котла. - котел Marten Comfort MC-17 має потужність – 17 кВт - сталевий котел Marten Comfort MC-20 має потужність – 20 кВт - твердопаливний котел Marten Comfort MC-24 має потужність – 24 кВт - котел на дровах і вугіллі Marten Comfort MC-33 має потужність – 33 кВт - котел твердопаливний Marten.

Габаритные и присоединительные размеры
Возврат из системы отопления2"
Форма дымоходаКруглая
Высота1500 мм
Ширина550 мм
Глубина1300 мм
Выход контура ГВС2"
Вход в систему отопления2"
Вход контура ГВС2"
Основные
Тип топкиОткрытая
Мощность номинальная  17 кВт
Назначение котла  Одноконтурный
Коэффициент полезного действия  85 %
Вид топливаТвердое
Тип котлаДлительного горения
Площадь обогрева170 кв.м
ТеплоносительВода
Материал теплообменника  Сталь
Вес255 кг
Регулирование мощности, от30 %
Регулирование мощности, до100 %
Способ установкиНапольный
Способ отвода отработанных газов  Дымоход
Количество загрузок топлива в сутки1 раз/сутки
Объем воды в котле74 л
Автоматическая подача топливаНет
Гарантийный срок  36 мес
Виды твердого топливаГорючие сланцы
Цвет Серый
Производитель  Marten
Страна производительУкраина
Минимальная температура дымовых газов  100 град.
Максимальная температура дымовых газов  170 град.
Электрические параметры
Напряжение сети  220~240 В
Потребляемая мощность  85 Вт
Частота  50 Гц
Отопление
Максимальное рабочее давление системы отопления2 бар
Максимальная температура в режиме отопления90 град.
Минимальная температура в режиме отопления58 град.
Дополнительные характеристики
Подключение косвенного бойлера  Да
Уровень шума  29 дБ
Пользовательские характеристики
Минимальная высота дымохода:5 м
  • Цена: 26 400 грн.