




Твердотопливный котел промышленного типа Арго Цыклон 300 кВт (Argo)
Промисловий котел потужністю від 50 кВт виготовлений із міцного металу товщиною 6 мм та оснащений багатоходовим поличним теплообмінником для максимальної ефективності. Велика камера завантаження забезпечує зручність у використанні і збільшує тривалість роботи котла. В комплект входять автоматика та інструменти для чищення, що полегшує обслуговування та підтримку роботи котла в оптимальному стані.
У ВСІХ МОДЕЛЯХ КОТЛІВ "Арго" ВИКОРИСТАНІ НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ РОЗРОБКИ ОПАЛЮВАЛЬНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ВИСОКУ ЕФЕКТИВНІСТЬ І ЕКОНОМІЧНІСТЬ
м. Черкаси
Серія "Цыклон" розроблена для обігріву великих площ (500-4000 кв.м) - промислових цехів, адміністративних і торгових приміщень, теплиць і ферм, комунальних об'єктів.
Автоматичний ручний режим
Вбудований електронний керуючий блок і нагнітальна турбіна для наддуву повітря забезпечують високу продуктивність і ефективність роботи - витрата палива знижується на 30-40%!
Пелетний режим
Для роботи потрібно переобладнати котел таким чином: встановити пальник, підключити опцію Автоматичної подачі пелет та укомплектувати котел бункером. Установка даних елементів займає небагато часу.

Переваги опалювальних котлів "Арго"
"Повний автомат" - роботою котла керує електронний контролер (Польща)
Тривалість згоряння 1 закладки палива складає 10-24 годин, в пелетному режимі - до 10 діб!
Пелетний режим
Багатоходовий теплообмінник на 4 вертикальні полиці забезпечує ефективність і не засмічується
Можливість підключення пальника і механізму, що подає пелети
Вмонтовані форсунки для подачі вторинного повітря (повне догоряння палива)
Топка і теплообмінна частина виконані з котлової жаростійкої сталі 6-8 мм - ризик прогорання і розгерметизації котла мінімальний
Дверцята котла обладнані шамотними відбійниками
Заводський зовнішній кожух зберігає тепло, не перегріває котельню і має привабливий вигляд
Офіційна гарантія Виробника - 3 роки

Особливості конструкції твердопаливного котла
Конструкція даного обігрівального приладу надійна і герметична, з мінімальним ризиком прогорання металу або протікання
Принцип дії - "верхнє" горіння: котел підпалюють через завантажувальні дверцята, при цьому горить верхній шар палива, в нижніх шарах (якщо топка завантажена повністю) немає інтенсивного горіння
Теплообмінник багатоходовий - виконаний з вертикальних 4-х секцій, це забезпечує відмінне зіткнення змійовика з теплоносієм і запобігає засміченню
Фронтальні похилені дверцята забезпечують підвищений комфорт при експлуатації
Завантажувальна камера великого розміру дозволяє помістити в котел багато палива, в тому числі поліна довжиною до 0,8 метра
Теплообмінник складається з водяної перегородки і «сорочки». Вся топкова частина виконана з котельної жаростійкої легованої сталі товщиною 6-8 мм; водяна «сорочка» розташована по всьому корпусу, підтримуючи високу ефективність і продуктивність опалювального котла; колосники виконані з безшовної труби і наповнені водою
Шиберна заслінка в димохідному патрубку усуває різкі перепади тяги, сприяючи плавному функціонуванню
Система відведення газів сконструйована так, що піролізний газ виділяє своє тепло на виході з топки. Форсунка для подачі вторинного повітря сприяє інтенсивному згорянню деревного/піролізного газу (повне згоряння деревини), з додатковим виділенням теплоти
Круглий димохід дозволяє зручно виконати монтаж
Для роботи в пелетному режимі потрібно встановити на котел пальник і механізм, що подає пелети зі шнеком; паливний бункер встановлюють поруч і підключають до нього подаючий пристрій
Конструкція утеплена зовні теплоізоляційним матеріалом так, що не перегріває котельню. Лицьовий кожух з металу (зовні) має дуже естетичний вигляд
Не вимагає частого обслуговування: закладка палива виконується 1-2 рази на добу (в пелетному режимі - 1 раз на 7-10 діб). Очищення теплообмінних частин котла виконують 1 раз на місяць. Для роботи в безперервному режимі, дрова періодично підкладають, без виключення опалювального приладу

Регуляція температури
Мікропроцесорний контролер автоматично змінює кількість обертів повітряного нагнітального вентилятора і перемикає швидкості циркуляційного насоса так, що опалювальне обладнання завжди працює в найбільш оптимальному режимі - з максимальною ефективністю і відповідно до вказаної користувачем температури.
Комплектація
Стандартний комплект: Котел, мікропроцесорний контролер, нагнітальна турбіна, комплект для чищення, Гарантійний талон, Інструкція з експлуатації.
Додатково котел можна обладнати пальником, подаючим механізмом, бункером, бойлером непрямого нагріву, стабілізатором напруги, теплоакумулятором.
Догляд та експлуатація
В конструкції передбачені місця для установки приладів безпеки - запобіжний клапан, автоматичний відводчик повітря.
Очищення котла виконують 1-2 рази на місяць. При використанні спеціального порошку, що перетворює тверді сажові відкладення на дрібний летючий пил – 1 раз на 1,5-2 місяці.
Під час установки котла опалення важливо вірно виконати обвיязку котлового контура (підмішування гарячої води до труби зворотньої подачі теплоносія), щоб запобігти утворенню котлового конденсата.
Технічні характеристики котлів

Відеоогляд: з чого і як правильно облаштувати димохід для тт-котла
ЯК КУПИТИ ПРОМИСЛОВИЙ КОТЕЛ ЗІ ЗНИЖКОЮ В МАГАЗИНІ "ТЕПЛО БЕЗ ГАЗА"?
Оберіть НАШІ СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ та АКЦІЇ:
АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ - ПРИДБАННЯ КОМПЛЕКТА "ТТ котел + обв'язка" чи "Пакетна пропозиція підключення" подарує Вам 1000 грн!
ПРИДБАЙТЕ КОМПЛЕКТ "Котел + бойлер" І ОТРИМУЙТЕ знижку 500 грн!
РОЗТЯГУЙТЕ ВАШУ ОПЛАТУ НА 4 місяці з Нами по пропозиції "БЕЗПРОЦЕНТНА РОЗСРОЧКА"!
І, НАЙГОЛОВНІШЕ - окрім цих вигод, ВИ МОЖЕТЕ ПОВЕРНУТИ СОБІ 35% ВІД УСІЄЇ СУМИ ЗАМОВЛЕННЯ, оформивши заявку на участь в НАЦІОНАЛЬНІЙ енергозберігаючій програмі IQ ENERGY (цей комплект документів допоможуть Вам зібрати і подати наші менеджери)!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арго |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 300 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Антрацит, Брикеты, Кора, Опилки, Пеллеты, Щепа |
| Автоматическая подача топлива | Да |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Открытая |
| Объем камеры сгорания | 415 л |
| Объем воды в котле | 280 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Количество секций | 4 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Площадь обогрева | 800 кв.м |
| Вес | 880 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 58 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1700 мм |
| Ширина | 755 мм |
| Глубина | 1890 мм |
| Вход в систему отопления | 2"1/2 |
| Возврат из системы отопления | 2"1/2 |
| Диаметр дымохода | 250 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Охлаждающий контур | Да |
| Дисплей | Да |
| Сжигание топлива на охлаждающих колосниках | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип котла | С возможностью перевода на автоподачу |
| Назначение печи | Отопительная |
| Материал топки | Сталь |
- Цена: 326 600 ₴





