Корзина
291 отзыв
Распродажа моделей 2017 года! Экономия до 3000 грн.!ХОЧУ СКИДКУ
Твердотопливные котлы для отопления домов и помещений площадью от 50 до 5000 м2
+380675307344
+380636859374
+380504163812
Корзина
Подарок
Шахтный твердотопливный котел Heizer 40 kWt котел Холмова на немецком оборудовании, фото 2
Шахтный твердотопливный котел Heizer 40 kWt котел Холмова на немецком оборудовании, фото 2
Шахтный твердотопливный котел Heizer 40 kWt котел Холмова на немецком оборудовании, фото 2
Шахтный твердотопливный котел Heizer 40 kWt котел Холмова на немецком оборудовании, фото 3

Шахтный твердотопливный котел Heizer 40 kWt котел Холмова на немецком оборудовании

Подарок к товару
Закажи и получи подарокВы экономите 500 грн., 1000 грн., 500 грн.

Получите эти позиции бесплатно при покупке «Шахтный твердотопливный котел Heizer 40 kWt котел Холмова на немецком оборудовании»

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Твердопаливний шахтний котел Heizer 40 кВт призначений для обігріву приватних будинків з автономною системою опалення. Забезпечує нагрівання повітря в приміщеннях площею 200-400 м.кв.

"РОДЗИНКА" цього приладу  - "всеїдність до твердого палива", а також виготовлення на німецькому обладнанні і з застосуванням новітніх розробок сучасної опалювальної інженерії. 

У моделі Heizer Komforthause з'єднане воєдино все найкраще - німецька економічність, «Холмівське» ефективне горіння з повним згорянням і надійність. Конструкція дуже продумана - тут і піролізне горіння, і можливість класти вологі дрова, і бездимне довантаження, а також порт під ТЕН і величезна топка з широкими дверцятами.

ПІРОЛІЗНИЙ РОБОЧИЙ РЕЖИМ І КОНСТРУКЦІЯ ШАХТНОГО ТИПУ

Піролізне горіння найбільш вигідне з усіх - воно забезпечує повне допалювання з максимальним виходом теплоти: спочатку згоряють дрова в першому відсіку, потім виділяється деревний газ і йде в другу камеру (ззаду, за топкою) та догорає там з інтенсивним виділенням додаткової енергії. Сажі в таких агрегатах утворюється мало, тому чистку теплообмінних частин приладу виконують один раз в кілька місяців.

Шахтна топка успішно працює і на СИРИХ ДРОВАХ, горіння буде менш ефективним, але стабільним. Ніякі інші конструкції твердопаливних агрегатів, окрім по-Холмову, не витримують постійного використання вологого і неякісного палива.

Для забезпечення безперервної роботи здійснюють дозавантаження агрегату прямо під час його роботи без ризику задимлення приміщення.

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЩЕ БІЛЬШЕ ЕКОНОМІЇ І КОМФОРТУ

У початковій комплектації котел розрахований на енергонезалежну роботу (без електрики) за допомогою механічного регулятора тяги. Така комплектація підійде для опалювального водного контуру відкритого типу з природною циркуляцією води і добре функціонуючим димоходом. Якщо ж тяга погана або нестабільна, то установка на димовідвідну трубу механічного димососа повністю вирішить цю проблему - продукти горіння будуть справно віддалятися, а потужність роботи обладнання стане значно краще. Електрика в даному випадку не знадобиться.

При підключенні електронної автоматики (сюди входить зазвичай мікропроцесорний контролер і нагнітальна турбіна, ми пропонуємо такий комплект акційно, дивіться нижче "Доп. Комплектація"), Ви зможете економити паливо до 25%. За рахунок автоматичної плавної модуляції потужності роботи (тобто коли немає ривків, надмірно інтенсивного або слабкого горіння, завихрень у димарі завдяки регулятору з турбіною) співвідношення витрата палива / тепловіддача буде найбільш оптимальним. Для порівняння: зазвичай на один сезон для приватного будинку потрібно 10-13 кубометрів дров, а при включеному котловому блоці споживається лише 7-8 м.куб. З урахуванням терміну експлуатації обладнання (в середньому 15-20 років) загальна вигода від встановлення котельної автоматики більш ніж значна. Також зауважимо, що горіння цього приладу в межах 15 -72 годин. Це означає, що користувач виконує завантаження 1 раз на 1-2 діб і може бути вільний - решту роботи за нього виконає електронна техніка.

У разі відсутності дров, неможливості протопити будинок твердим паливом або при сильному морозі, для даної моделі є можливість виготовити порт під електричний ТЕН для додаткового нагріву, дивіться нижче "Доп. Комплектація".

Переваги опалювальних котлів Хайзер Комфортхаус

Невибагливий - працює на вологих дровах (з вмістом вологи до 40%)

Енергонезалежна чи автоматична робота в піролізному режимі

Можливість підключення бойлера ГВП

Одна закладка прогорає протягом 40-72 годин

ККД котла - 90%

Універсальний - призначений для дров, вугілля, брикетів, тирси та ін.

Під час довантаження дим не потрапляє в приміщення

Міцна конструкція за німецькою технологією має сталеву стінку товщиною 4 мм і якісні зварні шви (двостороннє зварювання)

Заявлений заводом-виготовлювачем термін служби агрегату - 20 років і більше

Офіційна гарантія Виробника 5 років

Етапи контролю якості продукції Heizer: перевірка стали на витримування терморежіму, механічного та корозійного впливу; рентгенографічне і ультразвукове виявлення можливих прихованих дефектів; перевірка під тиском

      

За рахунок чого паливо тривало горить?

Принцип дії - нижнє горіння: інтенсивно горять нижні паливні шари 5-10 см над колосниками, а верхні шари просихають (горіння там немає). Все паливо, розташоване вище надколосниковий зони - це Ваш запас. В топку повітря надходить в такій кількості, щоб підтримувати «тліюче» горіння, яке і забезпечує тривалу роботу агрегату. Це підвищує ККД, відмінно заощаджує витрати вугілля / дров і запобігає прискореному зносу топкової частини.

Особливості конструкції 

 Прилад виконаний надійно і герметично, утеплений зовні зовнішнім металевим кожухом, із термоізоляційним матеріалом під ним

Верхнє завантаження палива забезпечує підвищений комфорт при експлуатації і відсутність диму в приміщенні під час довантаження котла в режимі «робота». Рух газів прямує уздовж задньої стінки з першої камери згоряння відразу ж в другу, вгорі їх руху немає

Задні дверцята зверху призначені для очищення теплообмінних частин агрегату

Топка виконана як у всіх шахтних котлах - вертикально витягнута, у вигляді шахти, поділена на два відсіки - паливний і з теплообмінником. У паливний відсік дрова закладають, як у колодязь

Паливо прогорає пошарово - від низу до верху, при цьому верхній шар опускається вниз і згорає там. Процес горіння відбувається лише внизу

Теплообмінник розгорнутий, знаходиться за топкою - димові гази проходять крізь труби, попутно віддаючи своє тепло. Водна «сорочка» розташована між теплообмінної частиною і всім корпусом

Вся топкова зона виконана з котельної жаростійкої легованої сталі товщиною 4 мм; котлові дверцята укомплектовані ущільнювальним шнуром

Спеціальна форсунка забезпечує правильну подачу повітря до топки в потрібній кількості

На тильній стороні корпусу розташовані технологічні отвори, газохід, патрубок для зливу води, з'єднання для підключення приладів групи безпеки
 

 

МИ ВИКОНУЄМО УСТАНОВКУ КОТЛА "під КЛЮЧ": економно і правильно робимо обв'язку котла і монтуємо димар (за необхідності).
У цьому випадку покупка обійдеться досить вигідно - ЗНИЖКИ за "повний комплект" в сумі складуть 1500 грн, доставка безкоштовна.

Особливо зверніть увагу на програму "Теплий кредит" від Ощадбанку, по ній Ваша вигода складе ще плюс кілька тисяч гривень.

 

РОЗТЯГУЙТЕ ВАШУ ОПЛАТУ НА 4,6,8 МІСЯЦІВ ЗА ПРОПОЗИЦІЄЮ БЕЗПРОЦЕНТНА "РОЗСРОЧКА"!

Комплектація

Котел в декоративному кожусі з утепленням, термометр, лоток для золи, колосники, набір для чищення, Гарантійний талон, Інструкція з експлуатації.

Варіанти заводського виготовлення

Товщина сталі топкової зони 5мм складає + 500грн до базової ціни (для моделей 10-18 кВт) і + 1000грн до ціни для котлів 20 і 25 кВт.

Стінка сталь 6мм = ціна плюс 1000грн до вартості (для моделей 10-18 кВт) і плюс 1500грн для котлів 20 і 25 кВт.

Посадочне місце під електро ТЕН варто 500грн.

Проточні водонаповнені колосники - 1000 грн.

За додаткові гроші котел може комплектуватися:

Комплект автоматики: турбіна + контролер від 1900 грн.

Витяжний димосос в монтажному коробі, як на фото нижче 3500грн.

Комплект ТЕНів 4,5 кВт у зборі з блоком управління 1700грн.

Механічний регулятор тяги  

Бойлер непрямого нагріву

Група безпеки

Обвיязка

Димохід

 

Технічні параметри Heizer Komforthause 

НАШІ СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ та АКЦІЇ:

АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ - ПРИДБАННЯ КОМПЛЕКТА "ТТ котел + обв'язка" чи "Пакетна пропозиція підключення" подарує Вам 1000 грн!

ПРИДБАЙТЕ КОМПЛЕКТ "Котел + бойлер" І ОТРИМУЙТЕ знижку 500 грн!

РОЗТЯГУЙТЕ ВАШУ ОПЛАТУ НА 4 місяці з Нами по пропозиції "БЕЗПРОЦЕНТНА РОЗСРОЧКА"!

І, НАЙГОЛОВНІШЕ - окрім цих вигод, ВИ МОЖЕТЕ ПОВЕРНУТИ СОБІ 35% ВІД УСІЄЇ СУМИ ЗАМОВЛЕННЯ, оформивши заявку на участь в НАЦІОНАЛЬНІЙ енергозберігаючій програмі IQ ENERGY (цей комплект документів допоможуть Вам зібрати і подати наші менеджери)!

Основные
Производитель  Heizer
Страна производительУкраина
Мощность номинальная  40 кВт
ТеплоносительВода
Регулирование мощности, от20 %
Регулирование мощности, до90 %
Тип котлаШахтный
Вид топливаТвердое
Виды твердого топливаАнтрацит, Брикеты, Дрова, Каменный уголь, Опилки, Пеллеты, Солома, Щепа
Коэффициент полезного действия  90 %
Назначение котла  Одноконтурный
Способ установкиНапольный
Количество загрузок топлива в сутки1 раз/сутки
Материал теплообменника  Сталь
Количество теплообменников1 шт.
Способ отвода отработанных газов  Дымоход
Площадь обогрева400.0 (кв.м)
Цвет Оранжевый
Вес260 кг
Отопление
Максимальное рабочее давление системы отопления2 бар
Минимальная температура в режиме отопления45 град.
Максимальная температура в режиме отопления90 град.
Габаритные и присоединительные размеры
Высота1000 мм
Ширина600 мм
Глубина700 мм
Диаметр дымохода159 мм
Форма дымоходаКруглая
Дополнительные характеристики
Подключение косвенного бойлера  Да
Охлаждающий контур  Да
Камера двойного сгорания  Да
Сжигания топлива на колосниковой решетке  Да
  • Цена: 21 500 грн.