Корзина
291 отзыв
Распродажа моделей 2017 года! Экономия до 3000 грн.!ХОЧУ СКИДКУ
Твердотопливные котлы для отопления домов и помещений площадью от 50 до 5000 м2
+380675307344
+380636859374
+380504163812
Корзина
Подарок
Циркуляционный насос котла Immergas Star 24 3 Е (1.027103), фото 2

Циркуляционный насос котла Immergas Star 24 3 Е (1.027103)

Подарок к товару
Закажи и получи подарокВы экономите 1 грн.

Получите эту позицию бесплатно при покупке «Циркуляционный насос котла Immergas Star 24 3 Е (1.027103)»

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Циркуляційний насос в конструкції газового котла покращує роботу систем опалення, підвищує ККД як одноконтурних, так і двоконтурних обігрівачів. Особливо актуальний такий пристрій в конструкції настінного котла.

У багатьох газових обігрівачах є вбудований насос. Призначення цього приладу аналогічне, якщо його ставити відокремлено - забезпечувати рух теплоносія в системі опалення і, як наслідок, підвищувати продуктивність, знижуючи витрату газу.

Насос розганяє теплоносій по системі опалення, завдяки чому вода охолоджується в системі повільніше і повертається до котла в «підігрітому» вигляді. Так як нагрів води відбувається до певної температури, то наступний цикл прогріву теплоносія буде коротшим. Звідси менша витрата газу і більш швидкі цикли прогрівання.

 

Даний виріб підходить для газових обігрівачів Immergas серій Star 24 3 Е

Країна виробництва - Італія

Заводський артикул - 1.027103.

 

Конструкція

Ключовим елементом є ротор з лопатями, рух яких стимулює циркуляцію рідини всередині системи. Залежно від параметрів охолодження двигуна, ротор може бути "мокрого" або "сухого" типу. Насос для газового котла першого різновиду знаходиться безпосередньо в середовищі теплоносія, в той час як для ротору "сухого" типу контакт з вологою не характерний.

Тип ротора - основний параметр вибору насосного обладнання: "сухий" тип набагато перевершує "мокрий" в продуктивності і має ККД 80%.

 

Одно- і двоступеневі моделі

Зазвичай в котлі встановлений двоступеневий насос. Сходинки - це швидкості обертання лопатей: це 2500 і 2800 оборотів за хвилину. На заводі встановлюють більшу швидкість. Даний пристрій розташований поруч з гідравлічним блоком котла.


Купуючи газовий котел з циркуляційним насосом в конструкції, вже не потрібно монтувати окремий циркуляційний насос в систему опалення.  Однак, він зовсім не завадить в старих опалювальних системах з трубами великого перетину.


Підключення до електрики

Насос в конструкції вже підключений до розподільного щитка котла і включається при підключенні електрики до обладнання. Напруга живлення 230 ± Вольт.

 

Підготовка до запуску

Перед пуском котла спочатку повітря виводиться з насосу (на ньому є пробка, а вгорі є продувний вентиль). Спершу відкручується вентиль системи обігріву і випускається повітря. Потім такий спуск виконують із насосу.

Додаткові функції 

Крім режимів запуску та роботи, є режим "добігу". Насос продовжує працювати після відключення котла і виводить тепло з камери згоряння. Це дозволяє уникнути температурних піків і продовжує службу теплообмінника.

 

Зверніться до наших спеціалістів – Ми допоможемо Вам ВІРНО ТА ЕКОНОМНО купити циркуляційний насос для газового котла!

 
 

Компанія Тепло без газа надає додаткові послуги

Проектні роботи по опаленню житлових будинків, котеджів і промислових об'єктів

Монтаж опалювального обладнання. Система опалення "під ключ"

Розрахунок і чистка димохідних систем. Установка та монтаж димоходів різних конструкцій

Доставка товарів в будь-який куточок Країни
 

Основные атрибуты
Производитель  IMMERGAS
Страна производительИталия
Тип комплектующегоЦиркуляционный насос
  • Цена: 3 740 грн.