Корзина
306 отзывов
Распродажа моделей 2017 года! Экономия до 3000 грн.!ХОЧУ СКИДКУ
Твердотопливные котлы для отопления домов и помещений площадью от 50 до 5000 м2
+380675307344
+380636859374
+380504163812
Корзина

Попит на придбання твердопаливних котлів серед насення зростає

Попит на придбання твердопаливних котлів серед насення зростає

Купуючи твердопаливні котли, українцькі масово залучаються до програми енергозбереження.

Програма енергозбереження - це те, що так потрібно нам

Тенденція про відмову від використання твердого палива серед населення продовжується. На сьогодні уже більше, як 18 тисяч сімей скористалися Державною програмою Уряду з енергоефективності та відмовилися від блакитного палива, встановивши в своїх домівках твердопаливні котли, які працюють альтернативних від газу, видах палива. Якщо глянути на статистику, то тільки протягом останніх трьох тижнів оформлено кредити та придбано 2444 твердопаливних котлів різних модифікацій, ця цифра у 3 рази більше, ніж за повний червень цього року, і ця динаміка продовжує збільшуватися, тільки минулого тижня було придбано 1357 тт котлів на загальну суму 24,4 млн. грн.

Ця статистика – це ще одне яскраве вираження програми енергоефективності в дії. Своїм вибором – переходом на альтернативні види палива - українці підтримують державу в прагненні досягнути повної енергонезалежності до 2020 року. Держава у свою чергу допомагає населенню підготуватися до зими й зменшити плату за комунальні послуги – надає безповоротну фінансову допомогу на заміну старих котлів на більш енергоощадні. І цей попит на державну підтримку в проведенні енергоефективних заходів буде тільки зростати.

Купуючи котли на твердому паливі, населення отримую ряд переваг, яких не має при встановлені газових. Зокрема, це відсутність складних дозвільних процедур на встановлення, чого не скажеш про газові котли; доступність і низька вартість місцевого палива; а також те, що вибір палива залежить від самого споживача.

Крім того, сучасні модифіковані твердопаливні котли легкі в експлуатації та мають високий ККД – на рівні 90-95%.

Слід нагадати, що, що Урядом надається населенню безповоротна фінансова допомога через Ощадбанк, Укргазбанк та Укрексімбанк на придбання котлів, що працюють на інших крім газу та електроенергії видах палива, а саме – 20% відшкодування суми залученого кредиту, а для субсидіантів – 70%. Така програма була запроваджена ще у жовтні 2014 року.

Другие новости