Корзина
312 отзывов
Распродажа моделей 2017 года! Экономия до 3000 грн.!ХОЧУ СКИДКУ
Твердотопливные котлы для отопления домов и помещений площадью от 50 до 5000 м2
+380675307344
+380636859374
+380504163812
Корзина

Вогняна Мавпа в Україні до вподоби.

Вогняна Мавпа в Україні до вподоби.

Українська співачка переможець Євробачення 2016 року

Як і 12 років назад, коли був рік Вогняної Мавпи за китайським календарем,  перемогу на Євробаченні  отримала українська співачка. Так, із 12 по 14 травня 2016 р. в Швеції Україну в конкурсі Євробаченні представляла кримськотатарська співачка Джамала (Сусана Джамаладінова), яка блискавично перемогла у фінальному конкурсі в столиці Швеції м. Стокгольмі.

Українська співачка  – гордість України зайняла перше місце.  За результатами голосування вона отримала 534 бали. Друге місце на конкурсі зайняла Австралія – 511, Росія з 491 балом зайняла 3 місце.

На конкурс Євробачення Джамала поїхала із піснею  "1944", яка була присвячена депортації кримських татар та в основу, якої покладені реальні події за спогадами прабабусі, яка все це пережила. За словами співачки вона вирішили написати пісню, яка б допомогла не забути цю трагедію в пам’яті всіх нас, в результаті якої загинуло не одна тисяча людей - кримських татар.

Так, що уже становиться традицією – що нам українцям рік вогняної мавпи приносить надзвичайну, радісну, таку очікувану перемогу в конкурсі Євробаченні.

Цю ніч в усіх куточках нашої країни  багато хто святкував цю перемогу.

Із подій, які відбувалися 14 травня на сцені у Стокгольмі, хотілося нагадати, що  після двох півфіналів у підсумковій гонці за перемогу боролися представники 26 країн - по 10 з кожного півфіналу. А також Швеція як переможець минулорічного конкурсу і країни "великої п'ятірки". Сьогодні на сцені в Стокгольмі виступили артисти з Грузії, Німеччини, Угорщини, Ізраїлю, Італії, Латвії, Литви, Мальти, Польщі, Росії, Сербії, Іспанії, Швеції, Вірменії, Австралії, Австрії, Азербайджану, Бельгії, Нідерландів, України, Великобританії, Болгарії, Хорватії, Кіпру, Чехії, Франції.

По 12 балів Україні відокрем судді Сан-Марино, Грузії, Боснії і Герцеговини, Данії, Молдови, Латвії, Ізраїлю, Сербії, Македонії, Польщі, Словенії.

Азербайджанські, італійські і британські судді віддали Україні по 10 балів.

 Із представників цих всіх країн  наша співачка - Джамала стала найкращою.

 Так, що у 2016 році конкурс Євробачення запрошуємо  у Україну. Чекатимемо з нетерпінням.

 

 Київ, Тепло без газа, 2016

Другие новости