Корзина
234 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Распродажа моделей 2017 года! Экономия до 3000 грн.!ХОЧУ СКИДКУ
Твердотопливные котлы для отопления домов и помещений площадью от 50 до 5000 м2
+380673064859
+380731536941
+380665271571
Корзина

Универсальные твердотопливные котлы HeatLine

 Універсальні твердопаливні котли Heatline

Це дуже надійні сучасні котли вітчизняного виробництва, які не поступаються по якості європейським виробника. Використовуються для побутових і виробничих потреб - для опалення жилих приміщень, офісів, об’єктів соціальної сфери, різних приміщень для виробництва. Монтуються і працюють, як у відкритих так і закритих системах опалення.

Працюють такі котли на трісках, дровах, антрациті, кам'яному і бурому вугіллі, а також євробрикетах і торфобрикети.

Конструкція котлів має дуже велику камеру для завантаження палива, теплообмінник трубчастого типу, що підвищує і так великий ККД твердопаливного котла.

Під час спалювання твердого палива роботою керує автоматичний блок керування, який управляє турбіною подачі повітря. Опалювальні котли відрізняються тим, що повітря, подається в камеру згорання палива через форсунки, які розміщені по всьому периметру топки котла. Такий спосіб подачі кисню дозволяє ефективно спалювати любе тверде паливо та підвищує ККД котла.

Керувати роботою котла можливо: як за допомогою автоматичного блоку керування так і заслінок, за допомогою яких можна регулювати та робити розподіл кисню по різних зонах горіння палива у топці.