Корзина
256 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Распродажа моделей 2017 года! Экономия до 3000 грн.!ХОЧУ СКИДКУ
Твердотопливные котлы для отопления домов и помещений площадью от 50 до 5000 м2
+380673064859
+380636859374
+380665271571
Корзина

Стальные радиаторы kermi

 

Самі радіатори KERMI складаються з двох штампованих сталевих пластин, верхньої решітки і бічних захисних пластин.

Комплектація стандартна, але трохи відрізняється від оснащення звичайних батарей опалення. Зверху праворуч стоїть регулювальний вентиль для ручного регулювання температури радіатора, відповідно температури повітря в приміщенні. У верхній лівій частині радіатора розташований вентиль для стравлювання повітря в системі. У нижній лівій частині стоїть заглушка. У нижній правій частині є вхід для надходження води і вихід для відводу води назад в котел. Регулювання температури: Регулятор температури батареї має шкалу на якій нанесені цифри від нуля до п'яти.

Їх  незаперечні переваги:

-          Відмінно гріють;

-          Мала інерційність, невелика ціна.

 Недоліки:

-          Не підходять для централізованого опалення;

-          не зручно мити всередині.

 Як випустити повітря у радіаторах? Вентиль для стравлювання повітря має роз’єм під звичайну плоску викрутку середнього розміру. Відкручується легко, закручується надійно, не підтікає, що не капає після виконаної операції. Навколо вентиля є пластикова деталь, яку можна легко обертати прямо пальцями. Цим можна повертати вихідну форсунку, щоб бризки води потрапили на ганчірку або у відро, а не забруднили шпалери або ще гірше штори.

Є заглушка, яка закриває непотрібне отвір. Ймовірно, це отвір можна використовувати, якщо потрібно зробити вихід води з батареї з лівої сторони з правої.

На задній пластині змонтовані зачепи для кріплення на стіну. Рекомендується, щоб вода йшла по батареї по діагоналі, зверху вниз. При проходженні потоку знизу вгору в радіаторі накопичується сміття. По трубах вода йде швидше, так як вони мають невеликий діаметр, а за широким пластин вона буде підніматися дуже повільно. В такому випадку батарея буде служити відстійником в опалювальній системі і все сміття осяде на дно пластини, перекриваючи частина вертикальних водяних каналів. При проходженні по діагоналі гаряча вода буде розподілятися менш рівномірно. Це відчутно особливо на малих витратах, коли вентиль стоїть на мінімумі. Тоді частина води застоюється в окремих ділянках пластини і вони остигають. В цілому батарея гріє супер. Її основні плюси в тому, що вона мало-інерційна. Завдяки цьому можна швидко міняти клімат у приміщенні. Якщо холодно, можна відкрити на повну і батарея всього за пару хвилин стає гарячою. Якщо жарко, можна вимкнути і вона дуже швидко охолоне. У більшості випадків її ставлять на двійку. Якщо виставити більше – тоді буде жарко, температура повітря при такому використанні доходить приблизно до 25-ти градусів. При різкому включенні починає гріти занадто швидко. Вологість повітря іноді при цьому падає до 35%. Але, якщо зволожити повітря і не відкривати вікна - довго тримається в нормі. Особливо хочеться відзначити, що радіатори KERMI не підходять для централізованого опалення. Вузькі пластини при цьому швидко заб'ються. Їх не розкриєш не розбереш на секції, як чавунні. Навіть, якщо викрутити заглушку, йоржик туди не увійде, так як між отвором і пластиною варто вузька сталева трубка з внутрішнім перетином всього близько пів-сантиметра. При таких отворах сміття не вимити і напором води. Трубки дадуть сильний опір потоку. Сталеві радіатори KERMI можна монтувати послідовно. Така застаріла система часто присутня в п'ятиповерхових будинках 50 років – які масово будували -"Хрущовки". Де вхід води йде з підвалу через всі п'ять радіаторів, на п'ятому поверсі йде труба з кухні до кімнатної батареї і вниз через чотири поверхи, в обратку. У такій системі ці батареї нормально служити не будуть. Ці батареї призначені тільки для паралельного включення. Крім того, що вони швидко забруднюються, вузькі пластини, вузькі трубки дають великий опір загальному потоку. А вже тим більше вентилі тут взагалі ставити не можна без байпасу. Якщо ставити паралельно бай пас без кранів, вода піде за нього, а не через пластини. При використанні в автономному опаленні варто використовувати тільки очищену воду від домішок і солей жорсткості з присадками від накипу і корозії. Супер якість. Хоч батареї і ніжні, але якісні. Зручні в обслуговуванні. Неначе їх тільки що встановили.

Висновок:

Вони здорово збільшують тепловіддачу. Так що - німецькі сталеві радіатори KERMI дуже практичні. При дбайливому і вмілому використанні можуть показати свої величезні плюси.

1 2 ... 9