Корзина
256 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Распродажа моделей 2017 года! Экономия до 3000 грн.!ХОЧУ СКИДКУ
Твердотопливные котлы для отопления домов и помещений площадью от 50 до 5000 м2
+380673064859
+380636859374
+380665271571
Корзина

ЧИ ПОТРІБНИЙ БОЙЛЕРУ РЕДУКТОР ТИСКУ

ЧИ ПОТРІБНИЙ БОЙЛЕРУ РЕДУКТОР ТИСКУ

 

Після того, як Ви прийняли рішення купить додому бойлер або ж водонагрівач постає питання: Як правильно його підключити, щоб він довго працював та не вийшов із ладу під час експлуатації?

Необхідно відмітити, що незважаючи на численні рекомендації виробників, установка, монтаж бойлера часто виконується у повній невідповідності з правилами монтажу. Далеко не завжди такий підхід до вирішення цієї проблеми, обумовлений нестачею коштів у споживача.

Що ж найчастіше горе-фахівці «забувають» встановити під час підключення до водопроводу водонагрівачів? Відповідь одна – редуктор тиску.

Причиною відсутності регулятор тиску води, найчастіше виявляється недостатня кваліфікація монтажників і незнання наслідків від такого необачного рішення. Крім того, далеко не кожен споживач вникає в тонкощі монтажу водогрійного обладнання і прислухається до рекомендацій виробника. Як наслідок, дуже часто при монтажі бойлера своїми руками, редуктор тиску, ціна якого не так вже й значна, просто не встановлюється.

 

 ВІД ЧОГО ЗАХИСТИТЬ РЕДУКТОР ТИСКУ?

 

Регулятор тиску – це одна зі складових сучасних систем водопроводу!

Сучасний редуктор тиску води - пристрій невеликий і призначений для багаторазового зменшення вхідного тиску води у водопроводі, захисту сантехнічного, водогрійного обладнання та пральних машин від гідравлічних ударів.

Гідравлічний удар або гідроудар, з'являється із-за миттєвої зміни руху води всередині водопроводу. Поширеним наслідком гідроудару є розірвані високим тиском перехідні шланги. Також, характерним його проявом є руйнуванням ослаблених іржею труб і зривом слабких заглушок. При працюючому бойлері гідроудар з великою ймовірністю може призвести до розриву бака!

 


Звичайний бойлер непрямого нагріву розрахований на тиск води, що надходить - до 4 атмосфер, тоді його термін служби буде тривалим. При наявності тиску в трубах понад 7-8 атмосфер, включається в роботу запобіжно-зворотний клапан, який спустить з бойлера  воду в каналізацію.

Однією з причин, коли із запобіжно-зворотного клапана постійно капає вода, може служити надмірний її тиск (понад 8 атмосфер) на вході. Підвищений тиск у трубах може виникнути не тільки з причини виходу з ладу температурного датчика, але й з вини водоканалу, адже в будинок вода може подаватися з тиском більше 10 атмосфер! Особливо часто таке спостерігається вночі в багатоповерхових будинках на нижніх поверхах.

 

Аналіз статистики відмов бойлерів показує, що близько 72% всіх поломок, було пов'язано з різким перепадом тиску, гідравлічними ударами і тривалими вібраціями.

Якщо редуктор тиску не встановлений на вході в приміщення, перед бойлером його установка буде обов'язковою. Підключений на вході в бойлер регулятор для тиску води стане гарантом захисту від гідравлічних ударів і протікань води через підвищення тиску запобіжного-зворотного клапана.

 

 ЯКІСНИЙ МОНТАЖ БОЙЛЕРА: ВИБІР І УСТАНОВКА РЕДУКТОРА ТИСКУ

 

Який редуктор тиску слід придбати – вирішувати самому власнику водонагрівача. Ці пристрої розрізняються бо багатьом параметрам:

По допустимому рівню температури води (низькотемпературні – 0-39°С, високотемпературні – до 135°С).

По рівню вхідного тиску води (до 15, 25, 30 або 60 бар).

По можливості або неможливості їх калібрування, настроювання (регульовані редуктори тиску - налаштовуються обертанням гвинта).

По наявності або відсутності манометра.

За матеріалом корпусу (латунь або її сплави) і виробнику.

У будь-якому випадку, який би редуктор тиску Ви не купили, його потрібно правильно встановити. Найкраще такі пристрої будуть працювати на горизонтальних трубопроводах. Тим не менш, їх встановлення на трубопроводах вертикального типу також можлива.

  

Важливо знати: редуктор тиску повинен бути встановлений в суворій відповідності з інструкцією, яка до нього додається, силами кваліфікованого майстра.

Наприклад, категорично заборонено монтаж «догори ногами» і «задом наперед». Коректний напрямок входу/виходу води вказується стрілкою на корпусі редуктора. Манометр ні в якому разі не повинен опинитися внизу!

Варто пам'ятати і про те, що, як і водяний лічильник, редуктори тиску можуть забиватися іржею та іншим присутнім в трубах сміттям. Установка фільтра грубого очищення перед редуктором (навіть якщо у нього є вбудований фільтр) обов'язкова.

І на кінець: тільки кваліфіковані фахівці можуть забезпечити якісний монтаж водонагрівача і правильне встановлення допоміжного захисного обладнання, що продовжить термін його служби!

 

Телефонуйте:

 

050 558 27 17


© Киев, Тепло без газа, 2017

Другие статьи