Корзина
306 отзывов
Распродажа моделей 2017 года! Экономия до 3000 грн.!ХОЧУ СКИДКУ
Твердотопливные котлы для отопления домов и помещений площадью от 50 до 5000 м2
+380675307344
+380636859374
+380504163812
Корзина

Природний газ - до побачення гудбай.

Природний газ - до побачення гудбай.

Лист про відгуки на роботу котла надтривалого горіння Energy SF. Це вдосконалена модель котла Енергії ТТ. Коли котел горить весь час, Тепло без газу буде в Вас.

 

У 2015 році, коли відбулися підвищення тарифів на електроенергію та зростання ціни споживання за природний газ, я звернув увагу на програму Уряду по кредитуванню заходів з енергозбереження для населення. На території нашого селища вона реалізовувалася через Державний «Ощадбанк», за рахунок, неї і вирішив купить твердопаливний котел, до речі дію цієї програми продовжено і на 2017р. Вибираючи із сотень моделей та модифікацій котлів на твердому паливі, які можна придбати, вибір був зупинений на новому котлу, цікавого інноваційного винахіду нашого Українського виробника, модель цього котла ENERGY SF, яка в теперішній час користується попитом, як в Україні та і країнах ближнього зарубіжжя. Твердопаливний котел економний, обладнаний електронним пультом керування, який керує турбіною подачі повітря та циркуляційним насосом системи опалення. Універсальний, працює на всіх видах твердого палива (вугілля, дрова, щепа та т.п.). Паливо не горить, а тліє над колосниками в 11-14 см, за рахунок такого низькотемпературного горіння, не відбувається шлакування золи.

Твердотопливный котел Энергия ТТ - супер классное изобретение

Деякі характеристики говорять про те, що це - котел здійсненої мрії для кожного. Так, котел на твердому паливі розпалюється один раз в сезон, на одній загрузці (вугіллі), в залежності від потужності та вмісту загрузочної камери у міжсезоння - може працювати до 20 днів, в люті морози - до 10 днів. Має дуже високий ККД - 82%. Котел можна загружати паливом у зручний час, має проточні водяні колосники, обладнаний автоматичним блоком керування, хоча можна використовувати і механічний регулятор. Я наприклад, вирішив купить твердопаливний котел Енергія ТТ на 10 квт.  Опалювавати своє помешкання, площею біля 80 кв.м. почав 2 грудня 2015р., як паливо використовував вугілля «семєчку», розтопив його один раз і закінчив аж 2 квітня 2016р. за цей період випалив всього 1 тону 100 кг вугілля, у середньому у грудні, березні, котел споживав 7-8 кг вугілля за добу, а коли були «хрещенські морози» у січні 2016р. то споживання було на добу 14,5 кг. Обслуговування його у мене багато часу не забирало, тобто раз у два-три дня догружав по декілька відер вугілля, і вибирав золу раз у 3-4 дні, проте в помешканні завжди була комфортна температура, десь 23 гр., що вранці, що ввечері. От порахуйте, за цей час витрачено було всього 1 оберемок дрів, в подальшому дрова не використовував, це скільки за рахунок такого котла можна зберегти зелених насаджень, який і так обмаль. До речі, хотів сказати про працівників ВАТ «Ощадбанку» професіоналів своєї справи, які дуже якісно, швидко мене обслугували по Державній програмі енергозбереження та повернули на мій рахунок кошти у сумі 20% від вартості котла. Хай їм бог дає здоров’я, щастя та велику кількість клієнтів.

На останок скажу, що кожен, кого зацікавить модель цього котла, хоче почути відгуки роботи, може звернутися та отримати досконалу консультацію про самий котел. Відео роботи котла ENERGY SF за бажаням можливо подивитися на каналі ютуб «Самый лучший котел Украины. Первый запуск котла Энергия ТТ».

На завершення, користуючись нагодою, хотів подякувати за те, що діє така програма Уряду, за допомогою, якої можна покращити енергозбереження свого помешкання. Тепла у Вашій домівці і всього найкращого!

Власник такого "чудо-котла".

 
телефони: 

       

 

Другие статьи